Meld uw kind aan/kennismaken

Zo eenvoudig is het!

Meld uw kind aan/kennismaken

Wilt u uw kind aanmelden bij basisschool WestWijs. Dat vinden wij super natuurlijk! Neemt u hiervoor contact met ons op via ons contactformulier, dan maken wij een afspraak met u.

Heeft u aanvullende vragen of wilt u een afspraak maken voor een rondleiding?
Neem dan contact met ons op

 

 


 

Veel leerlingen van onze school maken gebruik van de buitenschoolse opvang (BSO). Er zitten meerdere kinderopvangorganisaties in de omgeving van onze school. U kunt hierin uw eigen keuze maken. Met Doomijn kinderopvang werken we veel samen. Doomijn is naast onze school gevestigd. Peuters van Doomijn komen regelmatig bij ons spelen samen met de leerlingen in groep 1 en 2. Ook gaan bovenbouw leerlingen wel eens naar Doomijn om daar bijvoorbeeld voor te lezen.

Voor meer informatie kunt u op het logo klikken en komt u op de website van Doomijn.

link naar website Doomijn